Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Aktuality
Tiskové zprávy
NWT Svět
Nabídka

Provoz skleníků

Kontaktní osoba

Ing. Martin Adamuška


Nabízíme zajištění provozu skleníku „na klíč“. Zajistíme vedoucí pracovníky pro provoz, odborné poradce z Nizozemí pro pěstování i biologickou ochranu a dále veškeré provozní činnosti od náboru zaměstnanců až po zajištění odbytu produkce.

Novým pěstitelům jsme připraveni nabídnout komplexní školící program přímo v našem produkčním skleníku v Kameničanech v kombinaci s teoretickým a praktickým školením v produkčním skleníku v Nizozemí.

„Neocenitelným zdrojem provozních zkušeností je pro nás produkční skleník, který jsme sami postavili – farma Kameničany. Jedná se o nejmodernější produkční skleník na území Slovenska, který jako jediný na Slovensku dodává rajčata na trh 12 měsíců v roce. Jsme milovníci dobrého jídla, a proto od roku 2015 pěstujeme ty nejchutnější odrůdy rajčat na světě, které sbíráme zásadně plně zralé. Prioritou je pro nás udržitelnost. Náš produkční skleník jsme postavili na území bývalého brownfieldu – místo záboru orné půdy jsme pro zemědělství využili nezemědělskou půdu. Zdrojem tepla a elektřiny je pro nás moderní zemědělská bioplynová stanice. Proti škůdcům používáme biologickou ochranu. Minimalizujeme emise z dopravy, protože pěstujeme rajčata pro zákazníky v České a Slovenské republice. Shromažďujeme veškerou dešťovou vodu i přebytečnou vodu ze závlahy a znovu ji používáme pro zavlažování rostlin.“