Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Cloudová řešení

Kontaktní osoba

Tomáš Ševčík

+420 607 089 773
tomas.sevcik@nwt.cz

NWT je lídrem v poskytování cloudových řešení, jeho předností je rozsáhlé know-how v informačních technologiích. Nabízí cloudové služby, díky nimž si může i malá firma dovolit technologie pro ni dříve finančně nedostupné. U cloudových služeb je kladen velký důraz na zachování bezpečnosti přenášených dat. Komunikace mezi klienty a servery v cloudu je vždy šifrována. Moderní datová centra odolná proti chybám a výpadkům zajišťují smluvní dostupnost 99,9% a vyhovují přísným normám ISO 20 000, ISO 27 000 a předpisům EU. Více informací týkající se cloudových služeb naleznete na www.cloud.nwt.cz.

Naši odborníci na cloud se specializují především na serverové produkty společnosti Microsoft. Efektivním řešením vhodné pro velké i malé firmy je Office 365. Nejsou to pouze známé aplikace Office (Word, Excel, PowerPoint), je to kompletní moderní kancelář, která nabízí profesionální e-mail, sdílené kalendáře, týmové a projektové weby, chat, audio a videokonference a firemní úložiště, ze kterého lze snadno sdílet dokumenty s kolegy a zákazníky.

Male finger on smart phone

Aktuálně:

Vytvořili jsme pro Vás nové webové stránky ITsnadno.cz. Stránky jsou určeny pro široké spektrum zákazníků, kteří hledají efektivní řešení jejich IT. Na našem novém webu máte možnost získat informace o námi nabízených cloudových službách, novinky z této velmi zajímavé oblasti a sami si můžete vytvořit orientační cenovou nabídku, které Vám pomůže ušetřit. Každý zákazník je jinak náročný, proto jsme tu pro Vás a orientační nabídku Vám upravili přesně dle Vašich potřeb a na míru Vašim potřebám. Veškeré kontakty na nás jsou na stránkách uvedeny nebo stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář. Abychom Vám naše služby ještě více přiblížili, nahráli jsme na web jednoduchá a přehledná videa s návody, které by Vám měli seznamování s nástroji a aplikacemi cloudových služeb co nejvíce ulehčit. Videa budeme postupně doplňovat a každý Váš nápad na video rádi uvítáme. Také budeme pravidelně pořádat školení, které naleznete ve stejnojmenné sekci. Proto se nebojte změny a zkuste CLOUD.

 

Reference:

leoex zalesi tvd lukrom mpl viva jelinek kovona eurogema