Internetové obchodní domy

Skupina internetových obchodních domů PATRO GROUP vznikla v roce 1998. Zabývá se maloobchodním prodejem širokého produktového portfolia a hledáním příležitostí v internetovém prostředí obecně, zejména však ve vztahu ke konečným spotřebitelům. Dominantním prodejním kanálem je e-shop patro.cz

PATRO GROUP je finančně stabilní jednotka s profesionálním zázemím a know-how v IT a obchodu. Eshop Patro.cz má 140 tisíc pravidelně nakupujících zákazníků z České i Slovenské republiky a nabízí více než 400 tisíc produktů, od elektroniky, domácích potřeb, kosmetiky až po knihy a hračky pro děti, s denně aktualizovanou nabídkou. Provozuje vlastní logistické centrum s několika sklady a poskytuje komplexní reklamační služby. Součástí internetového obchodního domu jsou také čtyři pobočky: Zlín, Hulín, Kroměříž a Staré Město.

Skupina internetových obchodních domů PATRO GROUP:

Patro.cz

Patro.cz

Renomovaný internetový obchodní dům s nejširší nabídkou zboží v České republice založen již v roce 1998. Více než 300.000 produktů pod jednou střechou.

Lypo.cz

Lypo.cz

Široká nabídka zboží, zejména outdoor, inline, kola, fitness, zimní sporty, sportovní oblečení a obuv, domácnost, zahrada, péče o dítě, hračky.

Sportilo.cz

Sportilo.cz

Eshop pro všechny, kteří žijí aktivním životem, výlety do přírody a věnují se sportovním aktivitám. Neseďte doma!

Outdoor-shop.cz

Outdoor-shop.cz

Eshop zaměřený jak na outdoorové profesionály, tak i outdoorové nadšence či výletníky, kteří se v přírodě pohybují párkrát do roka. Vyrazte s námi do přírody!

Books.cz

Books.cz

Internetový obchod s knihami a odbornou literaturou pro všechny, kteří si bez dobré knížky neumějí představit den.

Kihy.cz

Knihy.cz

V našem internetovém knihkupectví si vyberete ze širokého sortimentu knih. Nabízíme romány, povídky, knihy pro děti, učebnice, odbornou literaturu, u nás si prostě vybere každý.

Kontaktní osoba: Lukáš Žídek  |  +420 725 386 489  |  lukas.zidek@patro.cz