Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Aktuality
Tiskové zprávy
NWT Svět
Nabídka

3D tisk

Snažíme se dostát svému jménu, těm třem písmenům NWT a neustále přinášet na trh nové technologie. 3D tisk je celosvětový fenomén a my s ním přicházíme do Zlína, i proto si získal místo v našem holdingu. Otevíráme tak brány 3D tisku všem, kteří se o něj zajímají. Naším cílem a motivací zůstává jeho zapojení do každodenního života.

Architektonický model nové budovy NWT Silo

Věříme, že právě toto je technologie budoucnosti a chceme být u toho. Zajistíme kompletní servis, od vytvoření projektu až po samotný výtisk, který už má reálnou hmotnou podobu.

Přijďte i vy a rozšiřte své obzory do 3D. Prohlédněte si již existující modely, využijte jedinečné možnosti, jak realizovat své skvělé nápady. Mezi neodmyslitelné kvality patří zejména pak uživatelská rozmanitost, kdy projekt je přizpůsoben vašemu přání.

Navštivte naše stránky, přihlaste se k idealetteru a nechte se inspirovat.Tiskové struny Fillamentum PLA Extrafill Premium

Tiskové struny – Fillamentum

Dceřiná společnost Parzlich vyvíjí a produkuje 3D filamenty; speciální náplně pro 3D tiskárny, pracující na bázi technologie FDM. Struny se vyrábí z materiálů na bázi ABS, PLA a dalších polymerů v prakticky neomezených barevných variantách. Tento tiskový materiál je nově prodáván pod vlastní obchodní značkou Fillamentum.

Více na www.fillamentum.com